Lubiatowo
Stanowisko
praca fizyczna
Typ pracy
sezonowa
Telefon oferującego
785 692 080
Miejscowość
Osieki Lęborskie

Opiekun Osoby Starszej

Informacje dodatkowe

Opis

Miejsce pracy: Osieki Lęborskie 23, 84-210 Choczewo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi, pielęgnacja, karmienie, organizacja czasu wolnego, pomoc w czynnościach bytowych.

Wymagania: wykształcenie średnie lub policealne/zawodowe, mile widziany roczny staż pracy, dobra organizacja czasu pracy, uczciwość, umiejętność pracy w zespole.

Miejsce wykonywania pracy Choczewo.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: opiekun osoby starszej

Wymagania konieczne
Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Pracodawca: WOJMAR Tomasz Jędrysiowicz-Jędrusik

Numer telefonu: 785 692 080
E-mail: info@domseniorabryza.pl

Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Numer: StPr/17/1498