Lubiatowo
Stanowisko
praca fizyczna
Typ pracy
całoroczna
Telefon oferującego
58 326 65 38
Miejscowość
Krokowa

Listonosz z samochodem

Informacje dodatkowe

Opis

Miejsce pracy: Wejherowska 3, 84-110 Krokowa, powiat: pucki, woj: pomorskie.

Zakres obowiązków: doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych, budowanie pozytywnych relacji z klientami, realizacja planów sprzedażowych dot. wybranych usług i towarów, rzetelne prowadzenie ewidencji korespondencji, wsparcie placówki pocztowej w innych pracach związanych z obsługą przesyłek.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

- Wymiar etatu: 1
- Zmianowość: jedna zmiana
- Liczba godzin pracy w tygodniu: nie dotycz
- Data rozpoczęcia: 13.06.2017
- Wynagrodzenie brutto: od 2 050 PLN
- System wynagradzania: Ryczałtowy
- Zawód: listonosz

Inne wymagania:
[Umiejętność 2] : prawa jazdy kategorii B,zgody na używanie własnego samochodu do celów służbowych (zwrot kosztów używania samochodu) [Umiejętność 1] : Oczekujemy: pozytywnej energii i otwartości na pracę z ludźmi,sumienności i odpowiedzialności,chęci do nauki (nie wymagamy doświadczenia), [Inne] : Oferujemy: umowę o pracę i gwarancję terminowej wypłaty wynagrodzenia, wynagrodzenie podstawowe+premie, wdrożenie do pracy, wolne weekendy i święta, miłą atmosferę pracy w zespole, zwrot kosztów używania samochodu prywatnego w celach służbowych,różnorodny pakiet świadczeń socjalnych, możliwość zdobycia doświadczenia w intensywnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.

- Pracodawca: Poczta Polska S.A.
- Osoba do kontaktu: Weronika Górska
- Numer telefonu: 583266538, 725230580
- E-mail: weronika.gorska1@poczta-polska.pl

Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Numer: StPr/17.0802