Lubiatowo
Stanowisko
praca fizyczna
Typ pracy
całoroczna
Telefon oferującego
58 301-29-77
Miejscowość
Gniewino

Technik ds. Prowadzenia Ruchu Bioelektrowni

Informacje dodatkowe

Opis

Miejsce pracy: Rybska Karczma, 84-250 Gniewino, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie ruchu bioelektrowni zdolnej do pracy w ruchu automatycznym wraz z nadzorem miejscowym i zdalnym jej pracy, prowadzenie ewidencji parametrów jej pracy, wykonywanie przeglądów i bieżących napraw systemów bioelektrowni zgodnie z wymogami instrukcji eksploatacji. Wymagania: pożądana umiejętność prowadzenia eksploatacji urządzeń energetycznych jak: silniki spalinowe zasilane gazem typu propan, sprężarki, wentylatory, pompy, instalacje gazowe o ciśnieniu do 9 kPa, prowadzenie eksploatacji systemów pomiarowych i rejestrujących stosowanych w obiekcie, mile widziane: wykształcenie średnie o profilu elktroenergetycznym, elektromechanicznym oraz znajomość obsługi urządzeń elektroenergetycznych o napięciu do 15 kV, miejsce zamieszkania w pobliżu bioelektrowni. Wymagana dyspozycyjność (mile widziani emeryci/renciści). Miejsce pracy Rybska Karczma, gm. Gniewino. Umowa do wyboru: o dzieło, zlecenie, praca w niepełnym wymiarze czasu pracy - do uzgodnienia, wynagrodzenie do uzgodnienia.

- System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
- Zawód: elektroenergetyk elektrowni cieplnych
- Wynagrodzenie brutto: od 13 PLN

- Pracodawca: ERC Ewa Czaplicka

Wymagane dokumenty: CV, kontakt telefoniczny lub przez e-mail: hydropol@hydropol.gdansk.pl

Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Numer: StPr/17/1725