Lubiatowo
Stanowisko
praca fizyczna
Typ pracy
całoroczna
Telefon oferującego
58 674 35 55
Miejscowość
Władysławowo

Elektromechanik / Mechanik / Automatyk

Informacje dodatkowe

Opis

Miejsce pracy: SKANDYNAWSKA 7, 84-120 Władysławowo, powiat: pucki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: - zapewnienie ciągłości ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki przez nadzór nad ich sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem,
- diagnostyka i bieżące usuwanie awarii występujących na maszynach,
- modyfikacje oprogramowania maszyn oraz udział w uruchomieniach nowych maszyn/ transferach maszyn z innych lokalizacji,
- wspieranie inżynierów w tworzeniu i rozwijaniu standardów,
- szkolenie pracowników z działu w zakresie prawidłowej eksploatacji urządzeń elektrycznych,
- usprawnienie procesów od strony elektrycznej i automatycznej,
- prowadzenie dokumentacji elektrycznej

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana

Data rozpoczęcia: 01.02.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektromechanik*

WYMAGANIA
Wykształcenie:
średnie zawodowe
Znajomość języków:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy
Pozostałe wymagania
Staż pracy ogółem:
lata: 2

Inne wymagania:
[Uprawnienie 1] : uprawnienia SEP 1 KV [Umiejętność 1] : Co najmniej 2 lata na podobnym stanowisku, umiejętnośc posłgiwania się schematem elektrycznym, znajomość sterowników PLC będzie dodatkowym atutem

DANE PRACODAWCY
Pracodawca: Bowil Biotech Spółka z o.o.
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres: SKANDYNAWSKA 7, 84-120 Władysławowo, powiat: pucki, woj: pomorskie
Osoba do kontaktu: Anna Gafka
Numer telefonu: 586743555
E-mail: agafka@bowil.pl
Język aplikacji: polski

POZOSTAŁE DANE
Liczba miejsc pracy: 1

Data dodania: 16.01.2018
Data ważności: 28.02.2018

Oferta pracy: MECHANIK/AUTOMATYK
Numer: StPr/18.0076
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku